Rubrika FARNÍK 2/13

TÁBOR 2013

Letošní tábor na faře patřil k mým největším zážitkům z prázdnin. Denní program byl téměř stejný jako na každém táboře, až na celotáborovou hru. Letošní téma bylo PEVNOST BOYARD. Byli jsme rozděleni do tří týmů: žlutí, zelení a my červení. Každý den jsme plnili úkoly Boyarda (krutého a zlomyslného strážce, kterému patří pevnost). Úkoly byly velmi podobné jako v opravdové pevnosti, takže někdy byly i docela těžké.

Například jeden z mých úkolů bylo najít v temném tunelu klíč. Byl to tunel z krabic a byly tam dírky akorát tak na ruku. Za dírkami byly různé kyblíky s humusy jako třeba písek olej a voda nebo mouka, a dokonce i opravdové myši, ale to, co tam bude, jsem samozřejmě nevěděla. U úkolu jsem prý docela ječela, říkali mi to ostatní.

Nakonec jsem jako jediná úkol splnila, a to tam byli i kluci. Docela mě to překvapilo.

Mezi celotáborovou hrou jsme také hráli i jiné hry, které nám vymýšleli vedoucí. Nejvíc nás bavila hra, která se jmenuje Středověk. Samozřejmě nesmím zapomenout na kuchyni. No prostě vynikající. Také jsme se mohli vyřádit v bazénu, kde jsme také hráli spoustu her, k dispozici byla i skluzavka do vody.

Tábor byl skvělý a myslím si, že se to každému, kdo tam byl, velice líbilo. Už teď se těším na další tábor!!!!!!!!!!!

M. P.