Pondělí 29.04.2024, sv. Kateřina Sienská, Robert
Rubrika Živá slova

My se za Vás, otče děkane, modlíme

Pohlovi
31.03.2003

Milí farníci, 24. 3. 2003 uplynul rok ode dne, kdy si Pán života a smrti k sobě povolal našeho faráře Mons. Stanislava Vídenského. V souvislosti s tímto výročím bychom zde chtěli uvést jednu vzpomínku od otce Pavla Dokládala z Koclířova u Svitav:

„Na dp. Vídenského vzpomínám s velkou vděčností. Jednak z našeho krásného společenství z brněnské diecéze jako děkan třebíčský a nejvíc na společnou pouť ve Svaté zemi s naším Fatimským apoštolátem. Jeho láska k Bohu, Marii, církvi byla vždy znát! Naposledy jsem se s ním setkal při stříbrné svatbě manželů Pohlových. Těším se, že budeme spolu v nebi.

Otče děkane! Vzpomíná a modlí se za Vás i za Vámi milovanou farnost P. Pavel Dokládal, nyní v Koclířově u Panny Marie Fatimské.“

Také my se za Vás, otče děkane, modlíme a s vděčností vzpomínáme. Pohlovi

Stříbrná svatba manželů Pohlových v kapli Matky Boží na Veveří. Mši svatou slouží P. Stanislav Vídenský a P. Pavel Dokládal. Ministrant vpravo je syn Pohlových Jiří.