Co budeme dělat ve Sluníčku

Lažánky
Tuto neděli 7.12.2008:

v 16.00 hodin na naší faře. S sebou si vezměte malé nůžky, špejli a korkovou zátku ( nejlépe nižší a širší, aby dobře stála ). Budeme vyrábět vánoční stromečky a vystřihovat andělíčky do oken. Zvány jsou všechny děti a maminky.

!Zároveň proběhne i zkouška malého pěveckého sboru na vánoční koncert

Sobota: 3. KVĚTNA

Sluníčko bude tuto sobotu 3. května od 16,00 hod. na naší faře – (za pěkného počasí budeme na farním dvoře). Budeme vyrábět „veselá ramínka“. S sebou si přineste: klasické dřevěné ramínko–i více kusů (mohou být nová i stará), štětec, nůžky a ubrousky s malými barevnými motivy (u předškoláčků prosím doprovod dospělejší osoby).

Fara je od 16,00 hod. otevřena všem, včetně naší mládeže (zde je volný program).

Sobota: 5. DUBNA

Sluníčko bude tuto sobotu 5. dubna na faře v Lažánkách od 16,00 hod. Budeme batikovat, proto si s sebou přineste: bílé bavlněné tričko, nůžky a provázek a nebo gumičky.